Bloemen of planten in plantenbakken zijn een aanwinst of eigenlijk een musthave voor je tuin of balkon. Speel met verschillende planten en plantenbakken voor een leuk effect. Het is voor de uitstraling dan wel zo leuk als de planten ook in leven blijven.
Praktisch hulpmiddel: Vind je het ook zo lastig om de planten op tijd water te geven? Binnen en buiten hebben planten helaas toch echt water nodig. Een overlooppijpje kan je helpen om je planten in leven te houden. Met een overlooppijpje creëer je een waterbuffer in de plantenbak om er zo voor te zorgen dat de plant in het water blijft staan. Het overtollige water stroomt dan vanzelf weg. Niet iedere plant houdt hier trouwens van.
Eenvoudig te monteren: als de plantenbak al een gat heeft om een pijpje in aan te brengen dan draai je hem er eenvoudig in tot de gewenste hoogte in. Is er geen gat in de plantenbak dan moet je die wel nog maken.