De Stig buitenhaard zorgt voor veel gezelligheid en warmte. De haard is gemaakt van cortenstaal. Als je de zwarte Stig buitenhaard op het oog hebt of misschien zelfs al in je tuin hebt staan, is het leuk om te weten dat je de haard kunt uitbreiden. Het is mogelijk het open vuur af te sluiten met de Adezz Burni deur voor je zwarte Stig L buitenhaard.
Zwarte Coating: Cortenstaal heeft normaal een kenmerkende roodbruine kleur. Dit komt door het roestproces wat begint zodra cortenstaal in aanraking komt met de buitenlucht. Als je voor de zwarte variant gaat, is er een zwarte coating aangebracht op het cortenstaal. De Burni deur is afgewerkt in exact dezelfde coating.
Mooi vlammenspel: Door het plaatsen van de deur hoef je niets van het vlammen spektakel te missen. Er zit een groot raam in de deur. Bovendien zorgt de deur ervoor dat de felste warmte gedempt wordt. Met open vuur kunnen er soms kleine vuurvonkjes ontstaan. Door de deur kunnen de vuurvonkjes niet meer ver weg springen.
Eigenschap cortenstaal: Cortenstaal heeft de eigenschap niet door te roesten. Het is een sterk materiaal wat weinig onderhoud nodig heeft. Het is bijzonder duurzaam en heeft ook nog eens een luxe uiterlijk.